Pomáháme rodičům a dětem trávit čas spolu a smysluplně

Propojujeme zábavu s učením!

Prožívejte s dětmi chvíle plné radosti!

Pomáháme rodičům, prarodičům, ale i učitelům trávit čas s dětmi spolu a smysluplně.

Ne každý rodič má energii na vymýšlení originálních aktivit. V dnešní, uspěchané době jsme často zahlceni povinnostmi a naši pozornost si ukrajují mobily, i obrazovky. Spousta rodin se proto potýká s výzvou, kde najít čas pro příjemné společné chvíle a rodinnou pohodu.

Každá minuta, kterou smysluplně strávíme se svými dětmi, je investicí do jejich budoucnosti. Děti interakci s rodiči přirozeně potřebují a vyžadují. Společný, kvalitní čas je nezbytný pro posílení vztahů, budování důvěry, rozvoj dovedností a psychickou pohodu dětí (i rodičů).

Proč dětem pořídit hravé aktivity od Skaverky?

Aktivity pro vás vymyslíme, namalujeme, vyrobíme a s dětmi i vyzkoušíme! Ušetřte tak s námi svůj čas, který můžete věnovat sobě a své rodině. Hravě podpoříte zvídavost dětí a vytvoříte si krásné a nezapomenutelné okamžiky. Uvidíte, jak vám vykouzlí úsměv na tváři každý pokrok vašeho drobečka.

 

Náš eshop je plný inspirace a z naší bohaté nabídky skládanek, karet, přiřazování souvislostí, hledání stop, bojovek či her si vybere každý. Pokud tápete, co by se vašemu dítěti mohlo líbit, zkuste se ho zeptat a aktivity vybrat společně. Nabízíme i zvýhodněné sady aktivit, abyste měli jinou aktivitu na každý den.

 

Děti se od nás mohou naučit mnoho. Ale stejně tak i my, dospělí, od dětí.

 

Prozkoumejte naši pestrou nabídku aktivit pro nejmenší děti, předškoláky nebo rovnou pro malé školáky