rady | tipy | inspirace | návody

Předškolní věk je klíčovým obdobím pro rozvoj důležitých dovedností a schopností u dětí. Je to období, kdy se učí základům čtení, psaní, matematiky a také rozvíjejí svou jemnou a hrubou motoriku.

V tomto krátkém článku najdete soupis pravidel pro zveřejňování recenzí na našem e-shopu.

Na začátku podnikání jsem někde četla větu: "Kdo si uvědomuje svoji cenu, nikdy pod ni nepůjde." Nejdřív jsem jí úplně nerozumněla a chtěla jsem se zavděčit všem. Nechtěla jsem poslouchat, jak to mám drahé nebo že si to doma vyrobíte levněji. Myslela jsem, že tak si získám více zákazníků a více zákazníků znamená více peněz.

Velikonoce patří mezi nejdůležitější křesťanské svátky a zároveň oslavují přicházející jaro. Zahrnují mnoho zvyků a tradic a každá rodina si tak může vybrat ty, které jí vyhovují. Děti často nadšeně malují vajíčka, pletou pomlázku nebo vyrábí velikonoční dekorace.

Přemýšlíte, jestli už byste měli začít děti učit barvy a jak nejlépe postupovat? Naučit se názvy barev je pro některé děti velmi obtížné. Někdo ji ovládá už kolem druhého roku, zatímco jiným dělá obtíže ještě před pátými narozeninami a je to v pořádku. Představíme vám tři fáze učení barev, kterými si musí projít každé dítě, a 6 aktivit, které...

Vyrábí vaše ratolesti rády dárky pro své blízké? Máme pro vás tipy na tvoření, ke kterému budete potřebovat jen pár jednoduchých pomůcek a zvládnou ho i nejmenší děti. Vyrobené drobnosti mohou posloužit jako dárky k různým příležitostem, jako jsou narozeniny, svátky, Valentýn, MDŽ, Den matek či otců nebo jen tak, protože se nám zrovna chce někoho...