rady | tipy | inspirace | návody

V montessori pedagogice se často setkáváme s pojmem třísložkové karty. Karty mají využití nejen doma, ale i ve školách a školkách. Víte co to je a jak s nimi pracovat?

Předškolní věk je klíčovým obdobím pro rozvoj důležitých dovedností a schopností u dětí. Je to období, kdy se učí základům čtení, psaní, matematiky a také rozvíjejí svou jemnou a hrubou motoriku.

V tomto krátkém článku najdete soupis pravidel pro zveřejňování recenzí na našem e-shopu.

Na začátku podnikání jsem někde četla větu: "Kdo si uvědomuje svoji cenu, nikdy pod ni nepůjde." Nejdřív jsem jí úplně nerozumněla a chtěla jsem se zavděčit všem. Nechtěla jsem poslouchat, jak to mám drahé nebo že si to doma vyrobíte levněji. Myslela jsem, že tak si získám více zákazníků a více zákazníků znamená více peněz.

Velikonoce patří mezi nejdůležitější křesťanské svátky a zároveň oslavují přicházející jaro. Zahrnují mnoho zvyků a tradic a každá rodina si tak může vybrat ty, které jí vyhovují. Děti často nadšeně malují vajíčka, pletou pomlázku nebo vyrábí velikonoční dekorace.

Přemýšlíte, jestli už byste měli začít děti učit barvy a jak nejlépe postupovat? Naučit se názvy barev je pro některé děti velmi obtížné. Někdo ji ovládá už kolem druhého roku, zatímco jiným dělá obtíže ještě před pátými narozeninami a je to v pořádku. Představíme vám tři fáze učení barev, kterými si musí projít každé dítě, a 6 aktivit, které...