HRY NA VEN I NA DOMA

Kategorie nabízí karetní hry, které můžete hrát v pohodlí domova nebo na cestách. Najdete zde oblíbenou hru já mám, kdo má, najdi stejný obrázek, pexeso, domino nebo lotto s různým tematickým zaměřením. Děti si pomocí her procvičují počítání, abecedu, poznávání barev, zvířat nebo dopravních prostředků.

Některé karty jsou přímo stvořené pro hru venku. Mezi ně patří populární pátračky. Po okolí poschováváte jednotlivé obrázky, děti je podle návodu hledají a tak se přibližují k cíli. Taková hra je ideální ke dni dětí, k čarodějnému dni nebo pro letní povídání o zvířatech ze ZOO. Pátračky jsou doplněné o množství dalších úkolů, takže s nimi zažijete opravdové dobrodružství!

Upozornění!

Učební obrázkové pomůcky, užívány dětmi mladší tří let, by měly být používány pod dozorem rodiče! Pomůcky obsahují malé části (suché zipy, korálky atd.), které nejsou vhodné pro dítě do tří let. 

Výuková pomůcka není hračka a při práci s ní je nutný dohled dospělého. Nevztahuje se na ni nařízení vlády č.86/2011 Sb.

Prosíme o respektování autorských práv!

Produkty podléhají právní ochraně dle autorského zákonu. Je zakázáno jejich jakékoli šíření nebo poskytování třetím osobám, včetně pozměňování nebo kopírování obsahu (nebo jeho části) pro vlastní potřebu, nebo pro jakékoliv jiné komerční využití, bez souhlasu autora. Kupující odpovídá prodávajícímu za újmu, kterou porušením práv na ochranu autorského díla způsobí.