O PRODUKTECH

Aktivity pro vás tvoříme s radostí, využíváme vlastní autorské kresby, které zpracováváme do výsledných produktů. Vše poté necháváme kvalitně vytisknout v profi tiskárnách, které zaručí zářivé a jasné barvy na vysokogramážní papír, díky kterému jsou aktivity pevnější a více vydrží. Snažíme se neustále zlepšovat a zajišťovat vysokou kvalitu materiálů. 

Aktivity lze zakoupit ve variantách:

  1. V elektronické formě jako PDF k vytištění a tvorbě doma.
  2. Vytištěné a zalaminované aktivity si musíte doma sami rozstříhat a podle typu aktivity opatřit vlastními suchými zipy.
  3. Kompletně zhotovenou aktivitu, kterou vám zašleme poštou a  se kterou si hned po doručení mohou děti hrát. Dílky, které nejsou umístěny na pracovním listě, zasíláme v zip sáčku.
  4. Jako list do knihy - zboží je kompletně zhotoveno a navíc připraveno /perforováno/ k vložení do desek (čtyřkroužkových, formát A4). Dílky v tomto případě zasíláme připevněné na bílém podkladovém listě, který jde vložit spolu s aktivitou do desek.

Pokud si nejste jisti, jaká varianta aktivit je pro vás vhodná, neváhejte nás kontaktovat. 


Upozornění!

Učební obrázkové pomůcky, užívány dětmi mladší tří let, by měly být používány pod dozorem rodiče! Pomůcky obsahují malé části (suché zipy, korálky atd.), které nejsou vhodné pro dítě do tří let.

Prosíme o respektování autorských práv!

Produkty podléhají právní ochraně dle autorského zákonu. Je zakázáno jejich jakékoli šíření nebo poskytování třetím osobám, včetně pozměňování nebo kopírování obsahu (nebo jeho části) pro vlastní potřebu, nebo pro jakékoliv jiné komerční využití, bez souhlasu autora. Kupující odpovídá prodávajícímu za újmu, kterou porušením práv na ochranu autorského díla způsobí.