O PRODUKTECH

Aktivity pro vás tvoříme s radostí, využíváme vlastní autorské kresby, které zpracováváme do výsledných produktů. Vše poté necháváme kvalitně vytisknout v profi tiskárnách, které zaručí zářivé a jasné barvy na vysokogramážní papír, díky kterému jsou aktivity pevnější a více vydrží. Snažíme se neustále zlepšovat a zajišťovat vysokou kvalitu materiálů. 

Aktivity lze zakoupit ve variantách:

  1. PDF - elektronický soubor k vytištění a tvorbě doma.
  2. POLOTOVAR - obdržíte vytištěné a zalaminované listy, které se musí rozstříhat a podle typu aktivity opatřit suchými zipy (samolepicí suché zipy a další materiály k tvoření je možné zakoupit ZDE).
  3. KOMPLETNĚ ZHOTOVENÉ - aktivity jsou kompletně zpracovány a připraveny k práci s nimi. Není třeba je dále nijak upravovat. Dílky, které nejsou umístěny na pracovním listě, zasíláme v zip sáčku.

Pokud si nejste jisti, jaká varianta aktivit je pro vás vhodná, neváhejte nás kontaktovat. 

Upozornění!

Učební obrázkové pomůcky, užívány dětmi mladší tří let, by měly být používány pod dozorem rodiče! Pomůcky obsahují malé části (suché zipy, korálky atd.), které nejsou vhodné pro dítě do tří let.

Prosíme o respektování autorských práv!

Produkty podléhají právní ochraně dle autorského zákonu. Je zakázáno jejich jakékoli šíření nebo poskytování třetím osobám, včetně pozměňování nebo kopírování obsahu (nebo jeho části) pro vlastní potřebu, nebo pro jakékoliv jiné komerční využití, bez souhlasu autora. Kupující odpovídá prodávajícímu za újmu, kterou porušením práv na ochranu autorského díla způsobí.