Výukové karty - Angličtina (pdf)

Výukové karty - Angličtina (pdf)


Karty obsahující 86 obrázků pro výuku angličtiny. Více

39 Kč
Skladem
ks

Karty obsahující 86 obrázků pro výuku angličtiny. Více

Zábavný způsob, jak si procvičit anglická slovíčka!

Naše sada karet pro výuku angličtiny je navržená tak, aby pomohla dětem učit se anglický jazyk kreativním, efektivním azábavným způsobem.

Sada obsahuje 86 ručně malovaných obrázků, které pokrývají základní slovní zásobu (barvy, čísla, zvířata, dopravní prostředky, denní režim, počasí i části těla a mnoho dalších). Pod každým obrázkem najdete i anglický název. 

Co můžete očekávat od našich výukových karet?

  1. Ručně malované obrázky: Tato sada obsahuje 86 krásně ručně malovaných obrázků. Tyto obrázky děti nejen osloví, ale také zlepší celkový zážitek z učení.

  2. Rozsáhlá Sslovní zásoba: Karty pokrývají širokou škálu témat, což zaručuje, že děti budou mít pevný základ při tvoření slovní zásoby. Od zvířat po počasí, od denních aktivit po části těla až po barvy a čísla. 

  3. Univerzální použití: Tyto karty lze použít různými způsoby, aby vyhovovaly různým učebním stylům. Ať už jako třísložkové karty v montessori, jako karty na nástěnku, při zkoušení nebo při samostudiu. Texty lze od karty odstřihnout a děti také mohou zkoušet přiřazovat správná slova v angličtině k obrázkům. 

Karty pomáhají dětem učit se angličtinu zábavným, interaktivním a zapojujícím způsobem, což umožňuje rozvíjet jejich jazykové dovednosti s radostí. 

Jedná se o PDF verzi k tisku doma (elektronický soubor).

K výrobě této aktivity budete potřebovat pouze nůžky. Pro delší životnost doporučujeme jednotlivé karty zalaminovat.

Parametry
Varianta PDF
Podle věku Školáci