EMOCE KARTY (pdf)

Výuková pomůcka EMOCE - karty obsahuje celkem 28 karet s obrázky různých emocí. 

Děti se podle karet učí, co jednotlivé obrázky/emoce znamenají, jak se správně jmenují. Mohou vybírat emoce, které zrovna cítí, nebo které znají ze svého okolí. Lze s nimi pak lépe o jednotlivých stavech, náladách a chování hovořit. Děti také mohou podle obrázků emoce předstírat - hrát je, mohou si je kreslit nebo je třídit na pozitivní, negativní a neutrální.

Z 28 karet je 14 karet dívčích a 14 chlapeckých. Ty se dají přiřazovat k sobě, zobrazují stejnou emoci. Karty se tak mohou použít i jako hra PEXESO. Hledá se k sobě stejná dvojice emocí v podobě děvče + chlapec.

Text na kartě pod obrázkem je možné odstřihnout. Přiřazuje se pak ke správnému obrázku. Po zakoupení dvou sad tyto karty lze využít i jako třísložkové /karta s obrázkem, karta s textem a karta s textem i obrázkem, která se používá jako kontrolní/. Děti tak mohou pracovat samostatně s případnou chybou - bez zásahu rodiče nebo učitele.

Soubor zasíláme na email v PDF (elektronická verze k tisku) nebo si jej můžete zakoupit zhotovený zde: EMOCE KARTY (kompletně zhotovené)


30,00 Kč