Kniha Poznej zvířátka (pdf)

Formát A5
90 Kč
Skladem
ks

Kniha plná úkolů se zvířátky. Více

Zvířátka, to je téma, které baví všechny holky i kluky na světě!

Objevování světa zvířat bude hračka díky naší knize plné aktivit. Dítě může objevovat každý den něco nového a formou hry se zároveň učí. Navíc je kniha koncipovaná tak, že se s ní zabaví nejen malé děti, ale postupně jsou v ní i aktivity těžší. Proto vám  kniha vydrží až do ředškolního věku.

Kniha je v cestovním formátu A5, aby se vešla do batůžku, nebo kabelky a mohli jste si ji vzít opravdu všude. Zábava je tak zaručena třeba při čekání u lékaře, v autě nebo na návštěvě u babičky.

Na 16 stránkách knihy dítě plní úkoly spojené se zvířátky. Přiřazuje stíny, poloviny, určuje barvy. Starší děti přiřazují k zvířátkům potravu nebo se učí první písmenka a počty. V knize si cvičí koordinaci ruka-oko, jemnou motoriku i paměť.

Kniha Poznej zvířátka je vhodná pro nejmenší děti i budoucí předškoláky. Dbejte na to, aby dítě nedávalo jednotlivé části pomůcek do úst a bylo vždy pod dohledem dospělé osoby.

Objevte naše další zvířecí aktivity.

Jedná se o PDF verzi k tisku doma (elektronický soubor). K výrobě této aktivity budou potřeba nůžky, samolepící suché zipy, pořadač A5 nebo si udělat kroužkovou vazbu.

Pro delší životnost doporučujeme jednotlivé díly zalaminovat.

Parametry
Varianta: PDF
Podle věku: Pro nejmenší, Předškoláci