Kniha Poznej zvířátka (pdf)

Kniha Poznej zvířátka (pdf)

Formát A5

Kniha plná úkolů se zvířátky. Více

89 Kč
Skladem
ks

Kniha plná úkolů se zvířátky. Více

Zvířátka, to je téma, které baví všechny holky i kluky na světě!

Objevování světa zvířat bude hračka díky naší knize plné aktivit. Dítě může objevovat každý den něco nového a formou hry se zároveň učí. Navíc je kniha koncipovaná tak, že se s ní zabaví nejen malé děti, ale postupně jsou v ní i aktivity těžší. Proto vám  kniha vydrží až do ředškolního věku.

Kniha je v cestovním formátu A5, aby se vešla do batůžku, nebo kabelky a mohli jste si ji vzít opravdu všude. Zábava je tak zaručena třeba při čekání u lékaře, v autě nebo na návštěvě u babičky.

Na 16 stránkách knihy dítě plní úkoly spojené se zvířátky. Přiřazuje stíny, poloviny, určuje barvy. Starší děti přiřazují k zvířátkům potravu nebo se učí první písmenka a počty. V knize si cvičí koordinaci ruka-oko, jemnou motoriku i paměť.

Kniha Poznej zvířátka je vhodná pro nejmenší děti i budoucí předškoláky. Dbejte na to, aby dítě nedávalo jednotlivé části pomůcek do úst a bylo vždy pod dohledem dospělé osoby.

Objevte naše další zvířecí aktivity.

Jedná se o PDF verzi k tisku doma (elektronický soubor). K výrobě této aktivity budou potřeba nůžky, samolepící suché zipy, pořadač A5 nebo si udělat kroužkovou vazbu.

Pro delší životnost doporučujeme jednotlivé díly zalaminovat.

Parametry
Varianta PDF
Podle věku Pro nejmenší, Předškoláci
Druh materiálu Jemná motorika - suché zipy, Knihy plné aktivit