Poznávám tvary (pdf)

Poznávám tvary (pdf)

-31%

Seznámení děti se základními tvary. Více

Běžná cena 100 Kč. Ušetříte 31% (31 Kč) 69 Kč
Skladem
ks

Seznámení děti se základními tvary. Více

Sada obsahuje 5 jednoduchých aktivit, které jsou zaměřeny na seznámení nejmenších dětí s tvary. Tyto aktivity podporují rozvoj jemné motoriky, logického myšlení a zrakového vnímání dětí. Každá aktivita je navržena tak, aby byla zábavná a interaktivní, a aby děti mohly učení prožívat jako hru.

  1. Přiřazování stejných tvarů: Děti mají za úkol přiřadit stejné tvary na stejné tvary stejné barvy. Například mají přiřadit žluté trojúhelníky na sebe apod. .

  2. Přiřazování tvarů na stíny: Děti mají za úkol přiřadit tvary na stíny, které odpovídají jejich tvaru. Tímto cvičením rozvíjejí schopnost rozpoznávat tvary a spojovat je s jejich odpovídajícími stíny.

  3. Přiřazování tvarů na obrysy: Děti mají za úkol přiřadit tvary na obrysy, které odpovídají jejich tvaru. Tímto cvičením si procvičují rozpoznávání tvarů a jejich správné umístění.

  4. Skládání polovin tvarů: Děti mají za úkol skládat poloviny tvarů dohromady tak, aby vytvořily celý tvar. Tímto cvičením rozvíjejí schopnost porozumění symetrii a skládání částí dohromady.

  5. Řazení tvarů podle velikosti: Děti mají za úkol seřadit tvary podle jejich velikosti od nejmenšího po největší nebo naopak. Tato aktivita jim pomáhá rozvíjet pojem o velikosti a porovnávání objektů.

Každá z těchto aktivit je navržena tak, aby poskytovala dětem různé úrovně výzvy a aby podporovala jejich celkový rozvoj.

Objevte i další naše barevné aktivity s tvary.

Jedná se o PDF verzi k tisku doma (elektronický soubor).

K výrobě těchto aktivit bude potřeba samolepící suchý zip a nůžky. Pro delší životnost doporučujeme jednotlivé dílky zalaminovat.

Parametry
Varianta PDF
Podle věku Pro nejmenší
Druh materiálu Jemná motorika - suché zipy