Pracovní listy JARO a VELIKONOCE

Už se nemůžeme dočkat jara, a tak jsme si pro vás jako ochutnávku připravily pracovní listy s jarní tématikou zcela ZDARMA. Věřím, že se vám budou líbit stejně jako nám :) Určitě si je s dětmi užijete :)

Chcete víc velikonočních materiálů?

Vyberte si z naší nabídky ty pravé pro vaše děti!

PUZZLE ZAJÍC (pdf)

Jednoduché puzzle pro nejmenší děti s motivem zajíčka.  Materiál lze využít i k tématu jaro a velikonoce.  Aktivita je ve formátu A4 a dílky se připevňují pomocí suchého zipu.  Soubor zasíláme na email v PDF (elektronická verze k tisku) nebo si jej můžete zakoupit zhotovený zde:  PUZZLE ZAJÍC (kompletně zhotovené)

20,00 Kč

ZAJÍC A VAJÍČKO (pdf)

Děti přiřazují vajíčko podle barvy ke správnému zajíčkovi. Materiál lze využít i k tématu jaro a velikonoce.  Soubor zasíláme na email v PDF (elektronická verze k tisku) nebo si jej můžete zakoupit zhotovený zde:  ZAJÍC A VAJÍČKO (kompletně zhotovené)

20,00 Kč

STÍNY VELIKONOCE (pdf)

Děti přiřazují obrázky s velikonočním motivem ke svým stínům. Formát A4, vše je zalaminováno, obrázky se připevňují k podkladu suchým zipem.   Materiál lze využít k tématu jaro a velikonoce.   Soubor zasíláme na email v PDF (elektronická verze k tisku) nebo si jej můžete zakoupit zhotovený zde:  STÍNY VELIKONOCE (kompletně zhotovené)

20,00 Kč

TRIMINO VELIKONOČNÍ VAJÍČKA (pdf)

Trimino je jako domino, ale s tím rozdílem, že místo klasických obdélníkových kamenů se hraje s trojúhelníky. Pokud děti vše poskládají správně, vyjde jim správný výsledný obrazec. Soubor posíláme na email v PDF (elektronická verze) nebo si jej můžete zakoupit zhotovený zde:  TRIMINO VELIKONOČNÍ VAJÍČKA (kompletně zhotovené)  

25,00 Kč

VELIKONOČNÍ SEŠIT (pdf)

Sešit plný aktivit na téma velikonoce.  Obsahuje úvodní stranu, 11 stran s aktivitami a dvě omalovánky tištěné na tvrdý papír (vhodné i na vybarvení barvičkami).  Pro opakované použití sešitu doporučujeme psát mazacím fixem na tabule. Kompletně zhotovený sešit je zalaminováný, dílky jsou opatřeny suchým zipem a jednotlivé listy jsou svázány kroužkovou vazbou.  Materiál lze využít k tématu jaro a velikonoce.  Soubor zasíláme na email v PDF (elektronická verze k tisku) nebo si jej můžete zakoupit zhotovený zde:  VELIKONOČNÍ SEŠIT (kompletně zhotovené)

50,00 Kč

12 AKTIVIT JARO A VELIKONOCE (pdf)

Velký balíček na téma jaro a velikonoce, využijete pro nejmenší děti i předškoláky. Najdete zde jednoduché aktivity na procvičení barev a stínů, velké puzzle zajíce ale i skládanky nebo seznámení s čísly do 10.  Soubor zasíláme na email v PDF (elektronická verze k tisku).  

129,00 Kč