Naše materiály jsou tištěny kvalitně v profi tiskárnách, které zaručí zářivé a jasné barvy. K tisku používáme vysokogramážní papír, který poté laminujeme. Aktivity jsou tak pevnější a více vydrží. Aktivity pro děti nabízíme:

  • PDF - elektronický soubor, který si vytisknete a aktivitu si sami zhotovíte.
  • KOMPLETNĚ ZHOTOVENÉ - materiály jsou kompletně zpracovány a připraveny hned k použití. Není třeba je dále nijak upravovat. Dílky, které nejsou umístěny na pracovním listě, zasíláme v zipovém sáčku.

V případě, že chcete naděrovat pracovní listy do pořadače, napište nám to do poznámky v objednávce. 

Kategorie

Upozornění!

Učební obrázkové pomůcky, užívány dětmi mladší tří let, by měly být používány pod dozorem rodiče! Pomůcky obsahují malé části (suché zipy, korálky atd.), které nejsou vhodné pro dítě do tří let. 

Výuková pomůcka není hračka a při práci s ní je nutný dohled dospělého. Nevztahuje se na ni nařízení vlády č.86/2011 Sb.

Prosíme o respektování autorských práv!

Produkty podléhají právní ochraně dle autorského zákonu. Je zakázáno jejich jakékoli šíření nebo poskytování třetím osobám, včetně pozměňování nebo kopírování obsahu (nebo jeho části) pro vlastní potřebu, nebo pro jakékoliv jiné komerční využití, bez souhlasu autora. Kupující odpovídá prodávajícímu za újmu, kterou porušením práv na ochranu autorského díla způsobí.