Zdarma

Aby s námi byla pořád legrace, každý měsíc všechny PDF aktivity zdarma pravidelně obměňujeme. Vyzkoušejte malou ochutnávku zdarma, kterou vždy pečlivě vybíráme z celé naší nabídky produktů.

Jak získat PDF aktivity pro děti zdarma?

Naprosto snadno! Do formuláře dole vyplňte pouze svůj e-mail, abychom věděli, kam odkaz ke stažení zaslat. A to je vše!

Po registraci e-mailu PDF aktivity zdarma pak už posíláme každý měsíc automaticky, aby vám nic neuteklo. Můžete se tak stále těšit na novou porci zábavy!

PDF k vytištění zdarma si doma zhotovíte sami. K výrobě některých materiálů je potřeba samolepící suchý zip. Zakoupit jej můžete v materiálech na tvoření, nebo ve vašem papírnictví či galanterii.

Přejeme spoustu zábavy při tvoření! 

Produkt zdarma pro měsíc ČERVEN

Skládání slov

Čtení a skládání slov je zprvu pěkná dřina. Abychom dětem čtení a práci s písmenky ulehčili, připravili jsme skládání slov podle 6 obrázků.

Jednotlivé obrázky jsou rozděleny na části a pod obrázkem jsou slabiky. Dítě tak snadno pochopí stavbu slov a složit slova správně bude díky obrázku doslova hračka.

Aktivita je vhodná pro děti školního věku.

Kam na dovolenou

Léto začíná pomalu klepat na dveře a k létu neodmyslitelně patří i dovolená.

A proč dovolenou nezačít o kousek dříve tím, že si o ní budeme s dětmi povídat?

Ať už pojedete k moři, na hory, k babičce na vesnici, nebo kempovat pod širým nebem. Máme pro vás 16 obrázků důležitých předmětů a zvířat, která k daným místům patří.

Aktivita bude bavit všechny zvídavé děti, které rády plánují a nechávají se unášet vlastními sny. Přejeme vám tu nejkrásnější dovolenou!